W jaki sposób agencja pośrednictwa pracy pomaga w znalezieniu pracy w Polsce, Niemczech i w innych krajach? Odpowiadamy!

Jesteśmy firmą, która od ponad piętnastu lat specjalizuje się w branży rekrutacyjnej. Rekrutujemy nie tylko pracowników na terenie Polski, ale także w Niemczech czy Holandii. Dzięki współpracy z nami masz pewność, że skutecznie znajdziemy Tobie pracę i dopełnimy wszelkich formalności. Jako pośrednik pracy zapewnimy Ci również zakwaterowanie oraz opiekę polskiego koordynatora!Liczy się dla nas KAŻDY pracownik – staramy się dopasować ofertę tak, abyś był zadowolony. Szeroki wachlarz ofert pracy pozwoli Ci porównać każdą z nich pod kątem nie tylko wynagrodzenia, ale także po lokalizacji czy zakresie obowiązków. Pomożemy znaleźć pracę nie tylko osobom, które z jakiegoś powodu obecnie nie pracują, ale także osobom, które chcą podjąć się lepiej płatnej pracy. Brak znajomości języka obcego nie stanowi dla nas problemu – na miejscu znajdują się Polscy brygadziści i polskojęzyczni koordynatorzy, którzy pomogą Ci się porozumieć z innymi. Nie tylko będą przy Tobie, kiedy będziesz potrzebował pomocy, ale także wprowadzą Cię w nową pracę i odpowiednio Cię do niej przygotowują. 

 

Stawiamy na długotrwałą współpracę – gwarantujemy legalną pracę z dobrymi warunkami. Jesteś zainteresowana/y? Napisz do nas!

Sprawdź pozostałe artykuły

Wyślij CV

Zgłoś zapotrzebowanie

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.