Operator wózka frontowego

Zakres obowiązków

Twoim zadaniem będzie praca na magazynie, komisjonowanie za pomocą wózka widłowego frontowego, załadunek/rozładunek.

Wymagania

-doświadczenie
-podstawowa znajomość języka niemieckiego
-prawo jazdy i własny samochód

Oferujemy

-atrakcyjne wynagrodzenie do 2400€ netto
-pracę w systemie 3-zmianowym (pn-pt + możliwe soboty pracujące)
-dodatki:
+ 25% za każdą nadgodzinę
+50% za pracę w niedzielę
-25 dni urlopu rocznie
-zakwaterowanie (mieszkanie) w korzystnej cenie (280 €/msc.)
-indywidualne podejście do każdego kandydata – wsparcie przy rekrutacji, wdrożeniu i zakwaterowaniu

Pracodawca

Jesteśmy grupą firm, która od ponad dziewiętnastu lat specjalizuje się w branży rekrutacyjnej na terenie Polski i Niemiec.

Oferujemy kompleksowe wsparcie w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi. Stawiamy na nieprzerwany rozwój – pracujemy głównie dla branży technicznej, logistycznej, przemysłowej i medycznej.

Wspieramy Was w poszukiwaniu pracy, a pracodawców w poszukiwaniu Was, bo #pracaŁĄCZYludzi

Wyślij CV